ÜYE BAŞVURU FORMU
SEYAHAT ACENTANIZIN BİLGİLERİ
Tüm bilgileri "Seyahat Acentası İşletme Belgesi"nde görüldüğü gibi yazınız. Acenta IATA üyesi mi? :
FİRMA BİLGİLERİNİZ

ÜYE BAŞVURU FORMU
SOSYAL PAYLAŞIM BİLGİLERİNİZ

Facebook Profil sayfanızın adresini kopyalayıp yapıştırın.. Twitter Profil sayfanızın adresini kopyalayıp yapıştırın. Linkedin Adresinizi yazınız Instagram adresinizi yazın. Skype adresinizi yazın.
NETWORK ÜYE BİLGİLERİNİZ
Kişisel E-mail adresinizi yazınız , info@ , satis@ vb. adresleri kullanmayınız. ASP CAPTCHA Generator

Platforma Üyelik ve Kullanım Şartları

(Lütfen Okuyunuz)

* Platformumuza; Hac, Umre, inanç turları, alternatif tatil otel ve hizmetleri gibi turizm dallarında faaliyet gösteren kişi ve kuruluşlar üye olabilir.

* Üyeler platforma sadece yukarıdaki verdikleri e-mail adresinden duyuru gönderebilmektedir.

* Üyeler platforma gönderecekleri yazılarda siyasi, genel örf ve ahlak kurallarının dışında ve hakaret içeren sözler-iletiler, yanıltıcı bilgi ve belgeler kullanmayacak, SPAM amaçlı veya platformun kuruluş amacı dışında gönderide bulunmayacaklardır.

* Seyahat acentası olmadığı halde seyahat acentalığı faaliyeti içeren organizasyonlar düzenlediğini duyuran kişi ve kuruluşların üyeliği iptal edilir.

* Seyahat acentası olsa dahi; platformun huzurunu kaçırıcı, kanuna aykırı ve yanıltıcı bilgiler içeren iletiler yayınlayan, sektördeki kuruluşların ekserisi tarafından daima bu tipte özellikleri ile tanınan üyeler EN AZ 25 ÜYEMİZİN TALEP ETMESİ HALİNDE platformdan çıkarılacaktır.

 * Üyelerimiz; duyurularını içeren iletileri diğer üyeleri rahatsız edecek derecede peş peşe platforma göndermemeli, platformu ilgilendirmeyen iki kişi arasındaki şahsi yazışmaları mümkün olduğunca şahsi e-mail adreslerinden yapmalı, ayrıca iletilerin sonuna isim, iletişim bilgisi ve varsa firma bilgisini eklemelidir.

* Platform üyeler arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla aracı konumda olup, üyelerin gönderecekleri iletilerden hiç bir şekilde sorumlu tutulamayacaktır.

* Üyeler yukarıda belirtmiş oldukları iletişim bilgilerinin doğruluğunu ve platform kullanım şartlarına uyacağını taahhüt etmiş sayılırlar. Kullanım şartlarına uymayanların üyelikleri platform kurucuları tarafından silinebilecektir.

* Üyelik şartlarına uymayan ve grubumuzun huzurunu bozucu davranışlarda bulunanları bize sikayet@inanc-turizmi.com adresinden bilgi verebilirsiniz.

* işaretli alanlar boş bırakılmamalıdır Üyelik başvurunuz en geç 3 iş günü içerisinde onaylanacak olup, üyeliğiniz onaylandıktan sonra formda belirttiğiniz e-mail adresiniz ile platforma ileti gönderip-alabileceksiniz. Yazı ve iletilerinizi inanct-turizmi@yahoogroups.com adresine göderdiğinizde, tüm üyelerin kayıtlı e-posta adresine otomatik olarak gidecektir. İletilerin e-mail hesabınızın SPAM/ÖNEMSİZ posta klasörüne düşmesini engellemek için GÖNDERENİ GÜVENLİ İŞARETLE/SPAM DEĞİL seçeneğini kullanmayı unutmayın! Platforma üyeliğinizi iptal etmek için inanc-turizmi+unsubscribe@googlegroups.com adresine boş bir e-posta veya bilgi@inanc-turizmi.com adresine gruptan çıkma isteğinizi belirten bir e-posta göndermeniz yeterli olacaktır.